Doprava zadarmo
Špičkový digitálny streamer s 8,0" dotykovým displejom a duálnym slúchadlovým zosilňovačom. D/A čip ESS Sabre 9038, digitálne a analógové výstupy, Ethernet, WiFi a Bluetooth. Súčasťou je licencia Volumio Premium. VYROBENÉ V TALIANSKU
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | 8 palců, dotykový, Multipoint |
| Operační systém | Volumio OS, Premium |
| Interní paměť | 16 GB, 2 GB RAM |
| Vstupy | Bluetooth, USB Type A, Ethernet, WiFi |
| Výstupy | Jack 6.3 mm, RCA Cinch, Digitální coax, XLR, Optika, HDMI |
| WiFi | áno |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | ESS Sabre 9038 |
| Vzorkování | až 384 kHz / 32 bit a DSD256 |
| Barva | černá |
| Materiál těla | hliníková slitina |
| Rozměry (ŠxVxH) | 195 x 195 x 55 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Příslušenství v balení | XLR kabely, napájecí adaptér |