Ultra kompaktní D/A převodník + sluchátkový zesilovač s čipem ES9219MQ/Q a výkonem 70 mW @ 32 Ω. Možnost přímého napojení na telefony / notebooky / PC. Napájení skrze USB-C. Plná podpora MQA formátu. Včetně redukce na USB-A a Lightning. Lehounké hořčíkové tělo.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Vstupy | USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm |
| Výstupní úroveň | 70 mw @ 32 ohmů, 2.05 V @ 600 ohmů |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | ES9219MQ/Q 32bit Hyperstream |
| Vzorkování | PCM384, DSD256, DXD384 |
| Podpora MQA | áno |
| Barva | Černá |
| Materiál těla | Hořčík |
| Rozměry (ŠxVxH) | 135 x 12.6 x 7.6 mm (kabel 6 cm) |
| Hmotnost | 11 g |
| Příslušenství v balení | Redukce na klasické USB-A a na Lightning |