Doprava zadarmo
Špičkové japonské slúchadlá s hybridnou konfiguráciou meničov 1x dynamické + 2x Balanced Armature. Plný a vyspelý zvuk s vysokou vernosťou, presnosťou detailov a výnimočným priestorom. Ergonomický tvar, pevné telo z nehrdzavejúcej ocele, odpojiteľný postriebrený OFC (MMCX) kábel s izoláciou JUNFLON®, praktické mostíky za uchom, impedancia 13 ohmov, praktické silikónové puzdro.
Slúchadlá je možné zakúpiť s 20 % zľavou v rámci akcie UPGRADE!
(viac informácií nižšie)

| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Další parametry kabelu | Postříbřený OFC kabel |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Měniče | 1x Dynamický, 2x Balanced Armature |
| Příslušenství v balení | Silikonové pouzdro, 5 párů nástavců různých velikostí, háčky na uši |
| Citlivost | 94 dB |
| Impedance | 13 Ω |
| Hmotnost | 36 g |
| Barva | růžová, zlatá |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Materiál těla | Nerez ocel |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |