Vynikající sluchátka s jednou z nejlepších zvukových charakteristik ve své třídě. Zdobí je výjimečný design a především kvalitní stříbrný kabel.
| Heureka ID | 223463394 |
| Měniče | Kompozitní |
| Materiál náušníků | Intraaural, silikon |
| Frekvenční rozsah | 5 - 31.500 Hz |
| Citlivost | 110 dB (500 Hz) |
| Impedance | 40 Ω ± 10 % (1 kHz) |
| Zatížitelnost | 50 mW |
| Harmonické zkreslení | < 1 % (94 dB) |
| Další parametry kabelu | 130 cm, stříbrný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 4 páry nástavců, 1 pár pěnových, můstky, váček |