Doprava zadarmo Novinka
PLX-CRSS12 je prvý profesionálny gramofón na svete, ktorý kombinuje klasické analógové prehrávanie s digitálnym ovládaním bez nutnosti použitia prenoskového ramienka.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Typ náhonu | Přímý |
| Typ přenosky | MM Moving Magnet |
| Hmotnost (ks) | 12.2 kg |
| Obsah balení | Napájecí kabel, Quick start guide, USB kabel, Warranty card |
| Šířka | 453 mm |
| Výška | 159 mm |
| Hloubka | 353 mm |