Doprava zadarmo
Univerzálne riešenie na nezávislé počúvanie zo všetkých možných zdrojov. Verzia so slúchadlovým zosilňovačom.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Displej | ANO, barevný, vypínatelný |
| Vstupy | Bluetooth, Coaxial, Optika, RCA Cinch, USB Type A, Ethernet, WiFi |
| Výstupy | Jack 4.4 mm, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, XLR 4-pin |
| WiFi | áno |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Výstupní úroveň | až 1.5 W @ 16 ohmů |
| Vzorkování | až 384 kHz / 24 bit, DSD 128 |
| Barva | černá |
| Rozměry (ŠxVxH) | 95 x 245 x 265 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Příslušenství v balení | Dálkové ovládání, hadřík na čištění, napájecí kabel |