Doprava zadarmo Novinka
Prepracovaný stolný D/A prevodník, symetrický slúchadlový zosilňovač a parametrický EQ v jednom. Vstup USB-C, výstupy Jack 3.5/4.4 mm, Optika a CINCH. Výkon až 1 W na kanál @ 32 ohmov, D/A čip ESS ES9039Q2M, USB rozhranie XMOS XU316, napájanie cez USB-C. Podporuje Windows / MAC / Linux / Android / iOS / PS5 / Switch.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Displej | áno |
| Typ displeje | Číslicový, Jednobarevný |
| Vstupy | Optika, USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, RCA Cinch, Optika |
| Výstupní úroveň | 2x 1000 mW @ 32 ohm |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | ES9039Q2M |
| Vzorkování | 768 kHz, 32 bit, DSD512 |
| Barva | černá |
| Barva HU | fekete |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 10 x 3.2 x 10 cm |
| Příslušenství v balení | Datový USB-C a USB-A kabel, dálkové ovládání |
| Příslušenství v balení HU | USB-C és USB-A adatkábel, távirányító |