Doprava zadarmo
HiRes audio prehrávač s 8 čipmi DAC a operačným systémom Android 13 + Mango
| Bluetooth - vysílač | áno |
| Záruční doba HU | 3 roky |
| Barva HU | ezüst és kék |
| Materiál těla | Hliník |
| Příslušenství v balení HU | USB-C kábel, koaxiális kábel, TPU tok, képernyővédő fólia |
| Displej | áno |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 5", 1080*1920 px |
| Typ displeje | Barevný, Dotykový |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Operační systém | Android 13 + Mango OS |
| Interní paměť | 128 GB |
| Kapacita baterie | 4400 mAh |
| D/A převodník | 8x CS43198 Octa DAC |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Výdrž | 14 |
| Výstupní úroveň | 1 W @ 32 ohm (balanced), 586 mW @ 32 ohm (single) |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| Barva | stříbrná + modrá |
| Rozměry (ŠxVxH) | 123 x 75 x 17.5 mm |
| Hmotnost | 229 g |
| WiFi | áno |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnost doinstalovat aplikace | áno |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 3.5 mm Line Out, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio, Digitální coax |
| Vstupy | USB Type C |
| Příslušenství v balení | USB-C kabel, koaxiální kabel, TPU pouzdro, fólie na displej |