Doprava zadarmo
Nový vlajkový prehrávač HiRes iBasso s jedinečným diskrétnym DAC prevodníkom a duálnym systémom napájania.
| Bluetooth - vysílač | áno |
| Záruční doba HU | 3 roky |
| Barva HU | ezüst |
| Materiál těla | Ocel |
| Příslušenství v balení HU | USB-C kábel, koaxiális kábel, gyújtáskábel, bőrtok, 12 V-os töltő, kijelzőfólia |
| Displej | áno |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 6" |
| Typ displeje | Barevný, Dotykový, AMOLED |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Operační systém | Mango Linux OS |
| Interní paměť | 8 GB RAM, 256 GB |
| Kapacita baterie | 4000 + 2100 mAh Li-Pol |
| D/A převodník | Discrete, 16x 8E PWM DAC |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 (Octa-DSD) |
| Výdrž | 11 |
| Výstupní úroveň | 2150 + 2150 mW @ 32 ohm (balanced, DC IN), 1200mW + 1200mW @ 32Ω (balaced, battery) |
| Barva | stříbrná |
| Rozměry (ŠxVxH) | 150 x 77,5 x 19 mm |
| Hmotnost | 486 g |
| WiFi | áno |
| Bluetooth - přijímač | áno |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnost doinstalovat aplikace | áno |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, USB Audio, Digitální coax |
| Vstupy | USB Type C |
| Příslušenství v balení | USB-C kabel, koaxiální kabel, zahořovací kabel, kožené pouzdro, nabíječka 12 V, fólie na displej |