Doprava zadarmo
Prenosný slúchadlový DAC/AMP - D/A prevodník a slúchadlový zosilňovač s režimom triedy AB alebo elektrónkovým.
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Barva HU | szürke |
| Materiál těla | Hliník |
| Příslušenství v balení HU | Tok, USB-C - USB-C kábel, Lightning kábel, USB-A adapter |
| Displej | áno |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 1" |
| Typ displeje | OLED |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| D/A převodník | 2x CS43198 |
| Vzorkování | 32bit/768kHz, DSD512 |
| Výstupní úroveň | 150mW@32Ω / 525mW@32Ω balanced |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| Barva | šedá |
| Rozměry (ŠxVxH) | 65 x 35 x 15 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Vstupy | USB Type C |
| Příslušenství v balení | Pouzdro, kabel USB-C na USB-C, kabel Lightning, redukce na USB-A |