Doprava zadarmo Novinka +Dárek
Ultra kompaktné aktívne dvojpásmové reproduktory s drôtovým aj bezdrôtovým pripojením.
| Napájení | Síťové (napájecí kabel) |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Frekvenční rozsah | 55 - 24.000 Hz |
| Počet pásem | 2 |
| Průměr basového reproduktoru | 3 palce |
| Vstupy | Bluetooth, Linkový vstup RCA, Optický vstup, USB-C |
| Výstupy | Pro subwoofer |
| Nastavení zvuku | Přednastavený ekvalizér, DSP |
| Dálkové ovládání | áno |
| Bluetooth | áno |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX, aptX HD, SBC |
| Hmotnost (ks) | 3 kg |
| Barevný dekor | Bílá |
| Nastavení hlasitosti | Dálkové ovládání |
| Výkon na kanál | 50 W na kanál |
| Obsah balení | Repro kabel, napájecí kabel, dálkové ovládání |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 226 mm |
| Hloubka | 180 mm |