Bezdrôtové slúchadlá TWS s aktívnym potlačením hluku QuietMax a celkovou výdržou 20 h s ANC (30 h bez ANC). Prenos Bluetooth 5.2, herný režim s nízkou latenciou, telefonovanie s potlačením šumu A.I., nastaviteľný EQ, rýchle nabíjanie, odolnosť voči vode a potu IPX5, režim potlačenia hluku vetra WNR, zvuk vyladený podľa držiteľa GRAMMY®
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Impedance | 16 Ω |
| Voděodolnost | IPX5 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 38 + 38 + 410 mAh |
| Výdrž samotných sluchátek | 7.5 h |
| Celková výdrž s pouzdrem | 30 h |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Kompatibilita | HFP / A2DP / AVRCP |
| Hmotnost | 39 g |
| Barva | bílá |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Silikonové nástavce (více velikostí) |