Doprava zadarmo Novinka
Bezdrôtové slúchadlá s hybridným potlačením hluku ANC a podporou HiRes Audio Wireless. Prenos Bluetooth 5.4 s bezstratovým kodekom LDAC. Výdrž až 65 h s ANC, dynamické meniče 40 mm ladené držiteľom Grammy, 12 prednastavených režimov Ekvalizéra, možnosť počúvania aj cez kábel.
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Výdrž samotných sluchátek | 100 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 1.5 h |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Pevné pouzdro, Audio kabel Jack 3.5 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, součástí balení |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Měniče | DLC (diamond-like-carbon) |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | 250 g |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Barva | černá |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC |
| Kapacita baterie | 720 mAh |
| Výdrž baterie | 65 h ANC ON, 100 h ANC OFF |