Doprava zadarmo
Bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením hluku Hybrid ANC a výdržou batérie až 35 hodín. Bluetooth 5.0 s kodekmi aptX a aptX Low Latency, vysokokvalitné mikrofóny pre pohodlnejšie telefonovanie, plne skladacia konštrukcia, textúrovaný povrch Shibo, kábel na počúvanie (súčasťou balenia), funkcia MultiPoint, ovládanie tlačidlami.
Vyzkoušeno! Doporučujeme... Zvuk léta na Audigu Kolem uší Uzavřená Bluetooth S potlačením hluku
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiál těla | Kvalitní plast, texturovaný povrch Shibo |
| Měniče | Dynamické |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX, aptX Low Latency, SBC |
| Další parametry kabelu | Odpojitelný, volitelně použitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Kapacita baterie | 700 mAh |
| Výdrž baterie | 35 h (ANC OFF), 25 h (ANC ON) |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Kompatibilita | Android, iPhone, Windows, Mac |
| Barva | bílá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, nabíjecí USB-C kabel, audio kabel Jack 3.5 |