Doprava zadarmo Novinka
Exkluzívne in-ear slúchadlá so 4 meničmi v každom slúchadle a certifikáciami THX® aj HiRes Audio.1 dynamický menič, 3 meniče Balanced Armature, rozsah 20 - 40.000 Hz, 32 ohmov, OFC kábel, inteligentné ovládanie pre každý telefón (vrátane volume).
| Materiály těla | Hliník |
| Měniče | Balanced Armature (BA), Dynamický měnič |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 3 |
| Příslušenství v balení | Silikonové nástavce (více velikostí), Kožené pouzdro, Redukce do letadla |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Délka kabelu | 125 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konektor | 3,5 mm lomený |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Frekvenční rozsah | 20 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / 1 mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | 18,5 g |
| Mikrofon | áno |
| Barva | šedá |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (3 tl.) |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |