Doprava zadarmo Novinka +Dárek
Hybridné IEM slúchadlá do uší pre náročné počúvanie. Vlajková loď značky Campfire Audio a jeden z najpokročilejších IEM modelov na trhu.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiály těla | Hořčík, Kov, Karbon |
| Měniče | Balanced Armature (BA), Dynamický měnič, Elektrostatický měnič, Bone Conductor |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 10 mm |
| Počet BA měničů ve sluchátku | 3 |
| Materiál náušníků | Pěna, Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 5 - 20.000 Hz |
| Impedance | 5,5 ohm |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Materiál kabelu | Měď, Postříbřená měď |
| Počet žil / vláken kabelu | 6 |
| Další parametry kabelu | ALO Audio Valence |
| Konektor | 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Barva | zlatá |
| Příslušenství v balení | Pěnové nástavce (více velikostí), Pevné pouzdro, Silikonové nástavce (více velikostí), Audio kabel Jack 4.4 mm |