Doprava zadarmo
Unikátne HighEnd slúchadlá s trojicou širokopásmových dynamických meničov. Patentované nylonové telo v tvare trojuholníka, 2 odpojiteľné MMCX káble v balení (3.5, 4.4 mm), rozsah 5 - 20.000 Hz, impedancia 6.3 ohmu. Kožené puzdro v balení.
Špeciálna limitovaná edícia vo farbe CRIMSON - červená
| Příslušenství v balení | Nástroj na čištění, Pěnové nástavce (více velikostí), Silikonové nástavce (více velikostí), Kožené pouzdro, Audio kabel Jack 3.5 mm, Audio kabel Jack 4.4 mm |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý |
| Měniče | 3x Dynamický měnič 10 mm, ADLC |
| Harmonické zkreslení | pod 1 % |
| Frekvenční rozsah | 5 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 94 dB SPL @ 1kHz: 16.91 mVrms |
| Impedance | 6.3 ohmů @ 1kHz |
| Barva | červená |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Materiál těla | Nylonové tělo, zlacená ocelová tryska |
| Spojení kabel-sluchátko | MMCX |