Doprava zadarmo
Hybridné slúchadlá do uší s tromi meničmi a trojcestným prepínačom. Dynamický menič (7 mm) s titánovým povrchom membrány, 2x menič s vyváženou armatúrou, odpojiteľný OFC kábel (2-pinový) s vymeniteľnými konektormi (3,5/4,4 mm), pevné puzdro. Rozsah 20 - 20 000 Hz, impedancia 32 ohmov.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Pryskyřice |
| Měniče | 1x dynamický 7 mm (titanový povrch), 2x Balanced Armature (Knowles + Kinera) |
| Materiál náušníků | Silikon, pěna |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 112 ± 2 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Zatížitelnost | 3 mW |
| Harmonické zkreslení | <3% (1kHz, 100dB SPL) |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | Postříbřený splétaný OFC kabel |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 4,4 mm přímý |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Barva | černá, modrá |
| Příslušenství v balení | Pevné pouzdro, OFC kabel, konektory 3.5 / 4.4 / 6.3, 9 párů nástavců |