Uzavreté in-ear slúchadlá s štvorcovými planárnymi meničmi (10 mm), odpojiteľným 5N mediálnym káblom (2-pin) a pevným puzdrom. Rozsah 20-20 000 Hz, impedancia 9 ohmov.
| Materiál náušníků | Silikon |
| Další parametry kabelu | 5N monokrystalická měď, stříbřený |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Měniče | 10 mm, čtvercové, planární |
| Příslušenství v balení | sluchátka, kabel 3,5 mm jack, 6 párů nástavců, pouzdro, uživatelský manuál |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 9 Ω |
| Hmotnost | 3,5 g |
| Barva | modrá |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Materiál těla | Pryskyřice |
| Spojení kabel-sluchátko | 2-pin |