Doprava zadarmo Novinka
Referenčné elektrostatické slúchadlá Audeze s novou technológiou SLAM pre mohutnejší basový základ.
| Materiály těla | Hořčík, Kůže, Ocel, Pryskyřice, Karbon |
| Měniče | Elektrostatický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 120 x 90 mm |
| Příslušenství v balení | Kufřík na sluchátka |
| Materiál náušníků | Pravá kůže |
| Délka kabelu | 250 cm |
| Materiál kabelu | Měď |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Další parametry kabelu | OCC monocrystal copper |
| Zatížitelnost | 580 VDC Stax Pro Bias |
| Harmonické zkreslení | <0.1% @ 90dB |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 100dB, 1KHz, 100V RMS |
| Hmotnost | 480 g |
| Barva | černá |
| Konstrukce | Otevřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |