Doprava zadarmo Zľava -55%
Vrcholný model z řady otevřených domácích sluchátek Audio-Technica. Hledáte-li sluchátka pro skutečně dlouhý komfortní poslech, máte před sebou jednoho z favoritů. Za kvalitou modelu AD1000X hledejte měniče o průměru 53 mm, CCAW vinutí a 3D podpůrný systém místo klasického mostu.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Semiš |
| Další parametry kabelu | 3 m |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Měniče | 53 mm, CCAW vinutí |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Zatížitelnost | 2000 mW |
| Frekvenční rozsah | 5 - 40,000 Hz |
| Citlivost | 102 dB (1 mW) |
| Impedance | 40 Ω |
| Hmotnost | 265 g |
| Heureka ID | 154996512 |
| Barva | černá |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Konstrukce | Otevřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |