Doprava zadarmo Zľava -10% Pouze GLS
Druhá generace bezdrátových sluchátek GRADO. Úspornější přenos Bluetooth 5.2 s dvakrát větší baterií 850 mAh znamená ohromující výdrž 46 hodin. Nejmodernější kodek aptX Adaptive, rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 38 ohmů, možnost poslechu také přes kabel, ovládání tlačítky na sluchátku.
Vyzkoušeno! Doporučujeme... Rozbalené kusy Na uši Otevřená Bluetooth
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Měniče | Dynamické, 44 mm, párované na odchylku max .1 dB |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB, audio kabel Jack 3.5 mm |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Mikrofon | áno |
| Barva | černá |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Konstrukce | Otevřená |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Materiál těla | Plast, kov |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, aptX Adaptive 24-bit |
| Kapacita baterie | 850 mAh |
| Výdrž baterie | 46 h |