Doprava zadarmo
Studiové monitory s přirozenou a dokonale vyváženou zvukovou charakteristikou. Ideální pro použití v domácích i profesionálních studiích.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Další parametry kabelu | 1,2 m / 3 m odpojitelný |
| Konektor | 3,5 mm přímý |
| Měniče | 42 mm, CCAW vinutí |
| Redukce | Jack 6,3 mm zlacený |
| Příslušenství v balení | Náhradní pár mušlí, adaptér do letadla, 1.2 m odpojitelný kabel, 3 m odpojitelný kabel, manuál |
| Zatížitelnost | 100 mW |
| Frekvenční rozsah | 10 - 26.500 Hz |
| Citlivost | 105 dB/mW |
| Impedance | 64 Ω |
| Heureka ID | 74044748 |
| Barva | černá, hnědá |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |