Doprava zadarmo Novinka
Slúchadlá Loewe Leo spájajú vynikajúcu kvalitu zvuku s najmodernejšími inováciami v oblasti umelej inteligencie a nadčasovým remeselným spracovaním. ANC, preklad v reálnom čase, osobný asistent.
| Materiály těla | Hliník, Kov, Kůže, Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 50 mm |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Pevné pouzdro, Kožené pouzdro, Audio kabel Jack 3.5 mm |
| Materiál náušníků | Pravá kůže |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konektor | 3,5 mm přímý, USB Type-C |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Hmotnost | 360 g |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Barva | krémová, stříbrná |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC, LC3, LC3plus |
| Kapacita baterie | 660 mAh |
| Výdrž baterie | 65 h (ANC Off) |