Doprava zadarmo Novinka
Vylepšená verzia bezdrôtových hybridných slúchadiel s potlačením hluku ANC - komfortnejšie náušníky, vylepšené ladenie zvuku aj audio kábel s Boom mikrofónom.
Vyzkoušeno! Doporučujeme... Vybíráme pro gurmány Kolem uší Uzavřená Bluetooth S potlačením hluku
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Hliník, Alcantara |
| Měniče | Dynamický měnič, Magnetoplanární měnič |
| Měniče | Hybridní, dynamický 40 mm + magnetoplanární 14.5 mm |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Materiál náušníků | Pravá kůže + textil |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Počet mikrofonů | 3 mikrofony ve sluchátku |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Frekvenční rozsah | 10 - 40.000 Hz |
| Citlivost | 99 dB / mW |
| Impedance | 32 Ω |
| Potlačení hluku | -35 dB |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel, Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX, aptX HD, LDAC, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Výdrž baterie | Až 80 h bez ANC, 60 h s ANC |
| Výdrž samotných sluchátek | 60 h |
| Kompatibilita | Noble's FoKus app |
| Hmotnost | 327 g |
| Barva | červená |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C, Pevné pouzdro, Audio kabel Jack 3.5 mm, Boom mikrofon, Redukce 3.5 > 4.4 mm, Redukce do letadla, Redukce 3.5 > 6.3 mm |