Doprava zadarmo
Bezdrôtová slúchadlá TWS s aktívnym potlačením hluku ANC, herným režimom s nízkou latenciou a 13 mm magnetoplanárnymi meničmi. Bluetooth 5.3 s kodekmi LDAC aj LC3, výdrž batérie 6+18 h s puzdrom. Režimy Ambient Sound / Transparency, korekcia BASS Control, podpora aplikácie Moondrop Link.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast |
| Měniče | 13 mm, planar-magnetic |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Mikrofon | áno |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Harmonické zkreslení | pod 0,05 % |
| Potlačení hluku | až 44 dB |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC, LC3 |
| Konektor | USB Type-C |
| Kapacita baterie | 37 mAh sluchátka, 380 mAh pouzdro |
| Výdrž baterie | 6 + 18 hodin s pouzdrem |
| Doba nabíjení | 1 h sluchátka, 1.5 h pouzdro |
| Kompatibilita | A2DP/AVRCP/HFP/HSP |
| Barva | šedá |
| Příslušenství v balení | Silikonový obal, USB-C kablík, 3 sady nástavců |
Toto je čo?
To je absolútna špička za tie peniaze
Prvé dojmy zvuk je pohoda zistil som že idem na kodek AAC
Nová aktualizovaná app som nemal možnosť zapnúť LDAC
Po surfovaní reddit a pod som našiel verziu kde mám možnosť prepnúť LDAC LC3 /Gain vtedy začínajú ten fantastický posluch 💪
Odporúčam EQ 5128 target
Absolútne spokojný
Verím že budú nasledovať ďalšie TWS slúchadlá s magneticko-planárne meničami. Sám vlastník Audeze Maxwell a to je už Po*n Sound