Robustní uzavřená sluchátka pro domácí poslech, profesionály i DJs. Výkonné měniče 50 mm, chytrý oboustranný kabel Jack 3.5 / 6.3 mm, skládací konstrukce. Rozsah 20 - 20.000 Hz, impedance 32 ohmů.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Materiály těla | Kov, Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 50 mm |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Mikrofon | áno |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Tlačítka na kabelu | Univerzální (1 tl.) |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 110 ± 3dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Typ připojení | Odpojitelný kabel |
| Další parametry kabelu | 1,2 - 3 m + 1,2 m (MIC) |
| Konektor | 3,5 mm přímý, 6,3 mm |
| Spojení kabel-sluchátka | Jack 3.5 mm + 6.3 mm |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | Vak na sluchátka, Audio kabel Jack 3.5 mm |