Doprava zadarmo Zľava -10% Pouze GLS
Propracovaný kompaktní D/A převodník se sluchátkovým zesilovačem. Pro použití s telefony iPhone i Android, tablety a notebooky. Sluchátkové výstupy Jack 3.5 / 4.4 mm, výstupní úroveň až 3V symetricky, špičkový D/A čip AKM AK4493S, dvakrát stíněný kabel s konektorem USB-C a Lightning, hliníkové tělo.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| D/A převodník | AKM AK4493S |
| Vzorkování | 384 kHz / 32 bit, DSD 256 |
| Výstupní úroveň | 2 Vrms / 3 Vrms symetricky |
| Výrobce D/A čipu | Asahi Kasei Microdevices |
| Podpora MQA | áno |
| Materiál těla | Hliník |
| Displej | Stavová LED dioda |
| Barva | stříbrná |
| Rozměry (ŠxVxH) | 29.5 mm[Š] x 64.5 mm[V] x 14.5 [H] |
| Hmotnost | 31 g |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm |
| Vstupy | USB Type C, Lightning iOS |
| Příslušenství v balení | Kabely USB-C na USB-C kabel, USB-C na Lightning |