Doprava zadarmo Zľava -11% Pouze GLS
Vlajková TWS sluchátka společnosti HiFiMAN s topologickou membránou měničů a zabudovaným DAC - HiFiMAN Himalaya s R2R architekturou, rozlišení až do 24 bit / 96 kHz, Bluetooth 5.2, kodeky: AAC, SBC, LDAC, výdrž až 35 hodin včetně nabíjecího pouzdra, funkce ANC a ENC pro potlačení okolního hluku, IPX5, frekvenční rozsah 10 – 35 000 Hz.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Měniče | Dynamické |
| Příslušenství v balení | USB-C nabíjecí kabel, 8 párů nástavců |
| Frekvenční rozsah | 10 – 35 000 Hz |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | Sluchátko 8 g, pouzdro 83.7 g |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Napájení | USB-C |
| Mikrofon | áno |
| Barva | stříbrná |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Materiál těla | uhlíkové vlákno |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Voděodolnost | IPX5 |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC |
| Výdrž baterie | 4 hodiny (HIFI mód), 6 hodin (ANC mód), 7 hodin (režim transparentního poslechu) |