Doprava zadarmo
Dvojica výkonových monoblokov pracujúcich v triede AB - v zostave s napájaním Fusion Core.
| Záruční doba HU | 3 roky |
| Barva HU | ezüst |
| Materiál těla | Hliník |
| Příslušenství v balení HU | V7 Vivid Pro Opamps and Silent Power 02 Modules, Burson Fusion Core X 2 (32V/15A) |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Výstupní úroveň | 100W @ 8Ohm / 200W @ 4Ohm |
| Barva | stříbrná |
| Rozměry (ŠxVxH) | 265 x 270 x 85 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Výstupy | Repro Out |
| Vstupy | RCA Cinch, XLR |
| Příslušenství v balení | V7 Vivid Pro Opamps a Silent Power 02 Modules, Burson Fusion Core X 2 (32V/15A) |