Doprava zadarmo Pouze GLS +Dárek
HighEnd DAC, symetrický slúchadlový zosilňovač a predzosilňovač. Zosilňovač triedy A s výkonom až 5 W pri 32 ohmoch. Výstupy na slúchadlá XLR / Jack 6,3 mm / Jack 3,5 mm. Vstupy USB-C, optika, XLR, RCA a Bluetooth. Výstup pre subwoofer a vstup pre mikrofón. Tranzistory V6 Vivid, diaľkové ovládanie, 2 stupne zosilnenia. Bezdrôtový príjem Qualcomm prostredníctvom Bluetooth 5.0 s aptX HD a LL.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Záruční doba HU | 3 roky |
| Displej | áno |
| Typ displeje | Číslicový, Jednobarevný |
| Vstupy | Bluetooth, Optika, RCA Cinch, XLR, USB Type C |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 6.3 mm, RCA Cinch, XLR, Subwoofer Out |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX™, aptX™ HD, aptX™ LL, SBC |
| Výstupní úroveň | 5 W (XLR) / 2.5 W (Jack) @ 32 ohm |
| Výrobce D/A čipu | ESS Technology |
| D/A převodník | 2x SABRE ESS9038 |
| Vzorkování | 768 kHz / 32 bit, DSD 512 |
| Barva | Šedá |
| Barva HU | szürke színű |
| Materiál těla | Hliník |
| Rozměry (ŠxVxH) | 255 x 270 x 70 mm |
| Hmotnost | cca 5 kg |
| Příslušenství v balení | Dálkové ovládání, napájecí zdroj, napájecí kabel |
| Příslušenství v balení HU | Távirányító, tápegység, tápkábel |