Doprava zadarmo Zľava -23%
HiRes prehrávač strednej triedy, postavený na systéme Android 13 a vybavený 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon. 4x CS43131 špičkový DAC, 5" displej, kovové telo, výdrž batérie až 15 hodín, streamovanie cez WiFi, obojsmerné Bluetooth 5.0 s aptX HD a LDAC. Výstupy Jack 3,5 mm, 4,4 mm a digitálny koax, až 690 mW na kanál pri 32 ohmoch.
4 GB RAM + 128 GB úložisko na hudbu
Vyzkoušeno! Doporučujeme... Aktuální slevy HiRes audio přehrávače
| Bluetooth - vysílač | áno |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Barva HU | fekete |
| Materiál těla | Hliník |
| Příslušenství v balení HU | USB-C kábel, TPU tok, képernyővédő fólia |
| Displej | áno |
| Rozlišení a úhlopříčka displeje | 5", 1080 x 1920 Full HD |
| Typ displeje | Barevný, Dotykový |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Barva | černá |
| Operační systém | Android 13, Mango |
| Interní paměť | 4 GB RAM + 128 GB |
| Kapacita baterie | 3200 mAh |
| D/A převodník | 4x CS43131 |
| Vzorkování | 768 kHz, 32 bit, DSD512 |
| Výdrž | 15 |
| Výstupní úroveň | 4 Vrms / 6 Vrms (balanced), 690 mW @ 32 ohm |
| Výrobce D/A čipu | Cirrus Logic |
| Displej | 5 palců, dotykový, 1080 x 1920 Full HD |
| Barva | černá |
| Rozměry (ŠxVxH) | 123 x 75 x 16 mm |
| Hmotnost | 206 g |
| WiFi | áno |
| Bluetooth - přijímač | áno |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnost doinstalovat aplikace | áno |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX™ HD, LDAC, SBC |
| Výstupy | Jack 3.5 mm, Jack 4.4 mm, Jack 4.4 mm Line Out, USB Audio, Digitální coax |
| Vstupy | USB Type C |
| Příslušenství v balení | Kabel USB-C, TPU pouzdro, fólie na displej |