Doprava zadarmo Novinka
Prenosný bluetooth reproduktor s výdržou batérie až 20 hodín prevádzky a praktickým prenosným pútkom, vodetesné a prachuvzdorné prevedenie so stupňom krytia IP67, pripojenie Bluetooth 5.3 alebo AUX, USB-C nabíjanie, Bose music app, Simple Sync
| Výdrž | 20 |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Počet pásem | 2 |
| Vstupy | Linkový vstup Jack 3,5 mm |
| Bluetooth | áno |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX Adaptive, SBC |
| Hmotnost (ks) | 2.2 kg |
| Barevný dekor | modrá |
| Nastavení hlasitosti | ANO, tlačítka na horním panelu |
| Obsah balení | USB-C kabel |
| Šířka | 265 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 104 mm |