Novinka
Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku ANC a obrovskou výdržou až 60 h s ANC. Prenos Bluetooth 5.4 s HiRes kodekom LDAC, dynamické meniče 40 mm ladené držiteľom Grammy, 12 prednastavených režimov Ekvalizéra, kvalitné mikrofóny s AI potlačením šumu, funkcia priestorového zvuku.
| Materiály těla | Kov, Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Výdrž samotných sluchátek | 90 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konektor | USB Type-C |
| Měniče | Kompozitní membrána DLC (diamond-like-carbon) |
| Kompatibilita | HFP/A2DP/AVRCP |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | 273 g |
| Aktivní potlačení hluku | áno |
| Napájení | 5 V = 1.1A |
| Mikrofon | áno |
| Barva | modrá |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Druh ovládání | Tlačítkové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth kodeky | AAC, LDAC, SBC |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
| Výdrž baterie | 60 h (ANC ON), 90 h (ANC OFF) |