Novinka
Detské uzavreté slúchadlá s limitáciou hlasitosti pre bezpečné počúvanie v každom veku.
| Materiály těla | Plast |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 40 mm |
| Výdrž samotných sluchátek | 65 h |
| Doba nabíjení sluchátek | 2 h |
| Příslušenství v balení | Nabíjecí kabel USB-C |
| Materiál náušníků | Umělá kůže |
| Záruční doba HU | 2 roky |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Konektor | USB Type-C |
| Kompatibilita | Multipoint, HFP/A2DP/AVRCP |
| Impedance | 32 Ω |
| Hmotnost | 181 g |
| Barva | černá |
| Skládací konstrukce | Kompletně |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Konstrukce | Uzavřená |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Kapacita baterie | 500 mAh |