Doprava zadarmo Novinka +Dárek
Nová generácia otvorených referenčných slúchadiel Grado s novými meničmi X2 a prepracovanou konštrukciou.
| Materiály těla | Dřevo, Hliník, Kůže |
| Měniče | Dynamický měnič |
| Průměr dynamického (hlavního) měniče | 50 mm |
| Materiál náušníků | Pěna |
| Počet žil / vláken kabelu | 12 |
| Záruční doba HU | 3 roky |
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Další parametry kabelu | OFC, podélně zarovnané krystaly |
| Konektor | 6,3 mm |
| Frekvenční rozsah | 8 - 35.000 Hz |
| Citlivost | 99.8 dB |
| Impedance | 38 Ω |
| Heureka ID | 250824144 |
| Barva | dřevo |
| Skládací konstrukce | Jen naplocho |
| Typ připojení | Pevný kabel |
| Konstrukce | Otevřená |
| Tvar náušníků | Kolem uší (around-ear, circumaural) |
| Materiál těla | Dřevo mahagon + ipê, kůže, kov |