Doprava zadarmo
Športové ergonomické true wireless slúchadlá s otvorenou konštrukciou. Pohodlný poslech bez upchatých uší s dokonalým prehľadom o okolí. Výdrž 19 hodín + ďalších 41 hodín s puzdrom, odolnosť voči vode a potu IPX5, Bluetooth prenos 5.3 s kodekmi SBC, AAC, dynamické meniče s priemerom 16,2 mm, dotykové ovládanie, 2 mikrofóny na každom slúchadle.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Konektor | USB Type-C |
| Měniče | Dynamické, 16,2 mm |
| Příslušenství v balení | nabíjecí pouzdro, nabíjecí kabel USB-A na USB-C, uživatelský manuál |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Hmotnost | 12 g |
| Mikrofon | áno |
| Barva | krémová |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | Plast, silikon |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | nie |
| Voděodolnost | IPX5 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth kodeky | AAC, SBC |
| Kapacita baterie | 100 + 100 + 400 mAh |
| Výdrž baterie | 19 h sluchátka, 41 h pouzdro |
| Doba nabíjení | 1,5 h |
| Typ mikrofonu | 2 x MEMS |