Doprava zadarmo
Športové slúchadlá Bluetooth s otvorenými ušami. Dynamické meniče s priemerom 16,2 mm, technológia potlačenia šumu ENC pri telefonických hovoroch, dotykové ovládanie, ochrana proti vode IPX4, dve veľkosti ušných háčikov, výdrž batérie 11 hodín, pri použití dobíjacieho puzdra až 33 hodín, bezdrôtové nabíjanie
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Směrová charakteristika | všesměrový |
| Konstrukce | Otevřená |
| Materiál těla | plast |
| Měniče | Dynamické, 16.2 mm |
| Tvar náušníků | Na uši (on-ear, supraaural, open-ear) |
| Mikrofon | áno |
| Typ mikrofonu | MEMS |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Rozsah mikrofonu | 100 Hz - 8kHz |
| Citlivost | -38 dB ± 3 dB |
| Potlačení hluku | ENC |
| Voděodolnost | IPX4 |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Kapacita baterie | 750 mAh |
| Výdrž baterie | 11 h + 22 h s pouzdrem |
| Doba nabíjení | 1,5 h (2 h pouzdro) |
| Hmotnost | 17 g |
| Barva | černá |
| Příslušenství v balení | 2 páry háčků za uši, nabíjecí pouzdro, USB-C kabel |