Zľava -26%
Prémiová bezdrôtová náhlavná súprava TWS na časté telefonovanie. Pevný kovový kryt, nový čip Qualcomm 3040, najmodernejší prenos Bluetooth 5.2, kodeky SBC/AAC/aptX. Výdrž batérie 8 h alebo celkovo 40 h pri nabíjaní v puzdre. Dotykové ovládanie vrátane ovládania hlasitosti.
| Záruční doba | 24 měsíců dle zákona o ochraně spotřebitele, 24 měsíců také při nákupu na IČO |
| Materiál těla | Plast, hliník (pouzdro) |
| Měniče | 10 mm, dynamické |
| Materiál náušníků | Silikon |
| Tvar náušníků | Do uší (in-ear, intraaural) |
| Mikrofon | áno |
| Druh ovládání | Dotykové |
| Nastavení hlasitosti | áno |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost | 115 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Voděodolnost | IPX4 (týká se pouze sluchátek) |
| Typ připojení | Bluetooth |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth kodeky | AAC, aptX, SBC |
| Konektor | USB Type-C |
| Napájení | USB-C |
| Kapacita baterie | 50 + 50 + 450 mAh |
| Výdrž baterie | 8 + 32 h |
| Doba nabíjení | 1.5 h |
| Kompatibilita | Bluetooth 5.2, kodeky SBC / AAC / aptX, odolnost IPX4 |
| Hmotnost | 70 g (pouzdro + sluchátka) |
| Barva | růžová |
| Příslušenství v balení | USB-C dobíjecí kabel, silikonové nástavce (4 velikosti) |